Pandemia COVID-19 trwa już prawie półtora roku. Niektóre osoby zakażenie koronawirusem przechodzą łagodnie, u innych niestety ta choroba ma bardzo ciężki przebieg. W tej drugiej grupie znajduje się jeden z naszych pracowników, który zachorował na COVID-19 pod koniec ubiegłego roku i do tej pory walczy ze skutkami choroby. Koronawirus dokonał ogromnego spustoszenia w jego organizmie, dlatego pracownik ten będzie musiał przejść długotrwałą i kosztowną rehabilitację.

W związku z tym w naszej firmie w czerwcu zorganizowaliśmy spontaniczną zbiórkę, aby pomóc pracownikowi w pokryciu kosztów leczenia. W różnych miejscach zostały rozstawione puszki i pracownicy przez przeszło 3 tygodnie składali datki na rehabilitację swojego kolegi. Z radością informujemy, iż udało nam się wspólnie złotówka do złotówki zebrać ponad 6000 zł, które już zostały przekazane rodzinie chorego.

Rodzina pracownika podziękowała nam za przekazane środki, wręczając na ręce Pana Prezesa piękny kolaż.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę. Liczymy, że rehabilitacja da naszemu pracownikowi szansę na szybki powrót do zdrowia, a docelowo i do pracy!