W naszej fabryce w Gdańsku bezpieczeństwo jest jedną z najważniejszych wartości. Dlatego też gdy 20 czerwca br. udało nam się osiągnąć poziom 2 milionów godzin przepracowanych bez żadnego wypadku postanowiliśmy, że będziemy świętować ten niewiarygodny sukces. Zdecydowaliśmy się to uczcić wydarzeniem integracyjnym dla całego zakładu, które odbyło się 25 czerwca we Wróblówce
w Otominie. W imprezie wzięło udział prawie 500 pracowników naszej firmy.

Na początku integracji odbyła się część oficjalna, w której podziękowaliśmy naszym pracownikom najbardziej zaangażowanym w działania z zakresu bezpieczeństwa, promowania wartości Tenneco oraz programy rekomendacji pracowniczych. Następnie zaprosiliśmy wszystkich na wspólny posiłek. Podczas spotkania pracownicy mogli wziąć udział we wielu aktywnościach integracyjnych.
Szczególnym uznanie cieszyło się rodeo oraz gra miejska. Oprócz tego, jako że integracja była związana z bezpieczeństwem każdy miał możliwość odbycia ćwiczeń ze sztucznego oddychania oraz przeprowadzenia ewakuacji nieprzytomnej osoby z zadymionego pomieszczenia.

Liczymy, że jeszcze niejeden raz spotkamy się w podobnym gronie, aby świętować nasze sukcesy!